Ana Sayfa / GÜNDEM / 7 KULÜBE MALZEME YARDIMI YAPILDI.

7 KULÜBE MALZEME YARDIMI YAPILDI.

Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Kayak Federasyonununca gönderilen kayak malzemeleri, Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından spor kulüplerine düzenlenen tören ile dağıtıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, kayak sporunun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için çalışmalarına devam ediyor. Bakanlık bu amaçla 26 ilde 91 kulübe 1 milyon 725 bin TL’lik malzeme yardımı yaptı. Bakan Çağatay Kılıç, Türkiye’de kayak ve snowboarda olan ilginin artmasına katkı sağlamak noktasında ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ağrı’da kayak sporunun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için faaliyeti devam eden spor kulüplerine dağıtılmak üzere; Kayaklı Koşu, Alp Disiplini ve Snowboard alt branşlarının Milli Takım, Kulüp ile Eğitim Seviyelerinde 7 kulübe malzeme yardımı yaptı. Söz konusu malzemelerin dağıtımı Küpkıran Kayak tesisinde yapıldı.

Malzeme dağıtım törenine Tesisler Şube Müdürü Cemil Budak, Spor Şube Müdürü Yusuf Öner, kulüp idarecileri ve Sporcular katıldı.

Kulüp idarecileri ve sporcular gönderilen malzemelerden dolayı çok mutlu oldukların belirterek, Gençlik ve Spor Bakanlığına teşekkür etti.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.