Ana Sayfa / GÜNDEM / 4. TASKK KUPASI SAHİBİNİ ARIYOR

4. TASKK KUPASI SAHİBİNİ ARIYOR

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından bu yıl 4. sü düzenlenen TASKK (Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu) Konfederasyon Kupası, 19 Ekim Çarşamba günü Ağrı Vefa Spor ile Patnos 04 Spor arasında oynanacak olan maçla sahibini bulacak.

 

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun bilinirliliğini arttırmak ve sezon öncesi Ağrı’da ki kulüplerin lige hazırlanması için düzenlenen Taskk Konfederasyon Cup’ın bu sezon dördüncüsü düzenleniyor. Kupada bu sezona özgü Taskk 15 Temmuz Konfederasyon Kupası ismi kullanıldı.

Kupa maçlarının Ağrı’da heyecanla takip edildiğini söyleyen Ağrı ASKF Başkanı Erkan Kösedağ “ Taskk Konfederasyon Kupası, bu sezona özgü ismi ile, geçmiş yıllardaki gibi 8 takımla başladı. Oynanan müsabakalar sonucunda Ağrı Vefa Spor Kulübü ile Patnos 04 Spor Kulüpleri, kupada finale yükselme başarısı gösterdi. Daha önce bu kupayı Ağı Gençlerbirliği Spor, Bayazıt Spor ve Patnos Gücü takımları kazanmıştı. 4. Kupa 19 Ekim Çarşamba günü saat 17:30’da oynanacak karşılaşma ile sahibini bulacak. “ dedi

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den Başhekim Op.Dr. Adem Aslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve  İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.