Ana Sayfa / GÜNDEM / 21.Dönem MHP Ağrı Milletvekili Nidai Seven Gazetemize İadei Ziyarette bulundu.

21.Dönem MHP Ağrı Milletvekili Nidai Seven Gazetemize İadei Ziyarette bulundu.

Öncelikle ziyaretiniz ile bizleri mutlu ettiniz, gazetemize hoş geldiniz Sayın Seven.

Sayın Seven 15 temmuz 2016 cuma günü yapılan darbe girişimi Allaha şükür başarısız oldu bu konuda siz neler düşünüyorsunuz ?

Seven " Türkiye sadece örtülü istila hareketi icinde değil, tamamı işgale maruz kalmış , bütün ser odakları bu doğrultuda çalışmalar yapmaktadırlar. Türk milliyetçileri olarak biz yıllardır bu tehlikelere işaret ettiğimiz halde Hiç kimse bizi dinlemedi ve duymadı. Bizler meydanlarda " ölürüm Türkiye'mi" söylerken kimse sesimize kulak asmadı. Ölürüm Türkiye'yi bugün çağrıştıranları baş tacı ederiz ancak "yüreğiyle söyleyenleri" ,samimi olanları ve içten olanları . Takiye yapanları asla. bugün amaç gözlükleri arkasında maksatları olanlar belkide Feto terör örgütünün dün öncülüğünü yapıyorlardı. Bugün demokrasi mitinglerine görüntü vererek çorba dağıtanlar, dünün suçlularıdır. Meydanlardaki görüntüler kimseyi kandırmasın aldatmasın yüreğiyle demokrasiyi seslendirenler hep ülkücüler olmuştur. Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin teminatı olmuştur geleceği olmuştur. Ama malesef Ülkücüleri tarih haklı çıkarmasına rağmen kıymetini bilmemişlerdir. Çileyi Ülkücüler çekmiş ,nimet ; başkalarının olmuştur. Türkiye çok zor günler yaşamaktadır, bu zor günlerde Milliyetçi Hareket ülkenin içinde bulunduğu durumları da göz önüne alarak Vatanlarını karşılıksız sevenler Ülkücüler olmuş,tarihe geçmişte olduğu gibi bu gün de damga vurmuştur. Çünkü ülkeyi karşılıksız sevmişlerdir. Koltuk için Menfaat için yola çıkanlar değiller .Bugün tarih Ülkücüleri haklı çıkarmıştır ama din üzerinden siyaset yapanlarla dil üzerinden siyaset yapanlar ülkeye en büyük darbeyi vurduklarını sadece Ülkücüler işaret etmişler. Ne acı ki kimse ülkücüleri duymamıştır. Tabi keşke haklı çıkmasaydık .Bu olağanüstü ortamda " mesele Vatan olunca gerisi teferruatdır. Ülke meselesi siyasi partiler üstüdür. Bu pencereden meseleye bakarak herkesi sağduyulu olmaya davet ediyoruz. Milli düşünen, birlik ve beraberlik icinde; elbirliğiyle tek yürek tek bilek olmalıyız. Ancak bunu yaparken de kesinlikle takiye olmamalıdır. Türkiye'de birkısım kadrolaşma hareketleri yapılırken milli ,vatanını seven insanları kimsenin mağdur etmeye hakkı yoktur. Bu işin içerisinde kenarından geçen insanlar olduysa da onları mağdur etmemek gerekir. Eğer hesap sorulması gerekirse bunlara yardım yataklık yapan bunların sırtını sıvazlayan insanların bulunduğu çeşitli kişi ve kuruluşlarıdır. Bunlar da belli.. Parti teşkilatları olabilir. Başka yerlerde sivil toplum kuruluşları olabilir bunların üzerine gidilmeli ki Adalet gereğini yapmış olsun." dedi.

 

[huge_it_slider id=”14″]

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AİÇÜ’de “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı Düzenlendi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde (AİÇÜ),  “Bilimsel Araştırma ve Yayın Etiği” Konferansı düzenlendi. AİÇÜ Kültür ve …