Ana Sayfa / GÜNDEM / 21.Dönem Ağrı Milletvekili Nidai Seven Miraç Kandili ve 23 Nisan Dolayısıyla Mesaj Yayınladı

21.Dönem Ağrı Milletvekili Nidai Seven Miraç Kandili ve 23 Nisan Dolayısıyla Mesaj Yayınladı

21.Dönem Ağrı Milletvekili Nidai Seven Miraç Kandili ve 23 Nisan Dolayısıyla Mesaj Yayınladı.
Seven ” 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve MİRAÇ Kandiliniz Mübarek olsun.
23 Nisan 1920 Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin toplandığı, ulusun yönetme yetkisini kullanmaya başladığı, Milli Egemenlik Bayramı olarak çocuklarımıza armağan edildiği gündür. Bugünün küçükleri yarının büyükleridir diyen Atatürk, çocuklarımızın milletin geleceğindeki önemini fark etmiş, inançlarına bağlı, geleneklerini ve milli kültürünü yaşayan ve yaşatacak olan, yüreklerinde ve ufuklarında güçlü bir medeniyet ve beka taşıyan, vatan sevgisi ile yoğrulmuş fertler olarak yetişmelerine işaret etmiştir.
Çocuklar; kendilerine destek verildiğinde imkansızı başarmış ve başarmaya devam etmektedir.
Milletimizin bekası olan çocuklarımızın; tüketen değil üreten, değer artıran, değer katan, aktif düşünen, girişimci ve katılımcı, sorgulayan, problemleri çözebilen, sevgi ile yetişmiş bir nesil olmasına özen göstermeliyiz.
Ülkemiz üzerindeki karabulutların bir an önce dağılması dilek ve temennisiyle;Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ,Misak-ı Milli yemini eden Birinci Meclisimizin üyelerini ve milletin egemenliğini millete teslim eden adsız kahramanları, emeği geçen herkesi saygı ve rahmetle yad ediyor; Bu güzel Ülkeyi Emperyalizmin oyun sahası haline getirmeye çalışanları da lanetliyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, Mübarek Miraç Kandilinizi; TBMM nin 97. Yıl dönümünü, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Saygılarımla”dedi.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

Murat Hançer’den Başhekim Op.Dr. Adem Aslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ağrı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve  İnternet Medya Birliği Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci yazar Murat …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.