Ana Sayfa / GÜNDEM / Tutak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Erat’tan Çeşitli Ziyaretler

Tutak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Erat’tan Çeşitli Ziyaretler

Tutak Kaymakamı ve İlçe Belediye Başkan Vekili Erkan İsa ERAT, İlçemiz Tutak Yatılı Ortaokulu pansiyonunda Kız ve Erkek öğrencilere verilen “ Milli ve Manevi Değerler” adlı sohbete katıldı.
            Tutak Yatılı Bölge Ortaokulu mescidinde gerçekleştirilen etkinliğe Tutak Kaymakamı ve İlçe Belediye Başkan Vekili Erkan İsa ERAT, İlçe Emniyet Amir Vekili Başkomiser Yaşar ÖZDEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla ASLAN, İlçe Müftü Vekili Vaiz Murat DURDU, Tutak Yatılı Ortaokulu Okul Yönetimi, Fatih Camii İmam Hatibi Gültekin DAĞHAN katıldılar.
            Yapılan sohbet sonrası ERAT, öğrencilere istek ve taleplerini sordular. Öğrencilerin istek ve taleplerini en kısa zamanda değerlendireceklerini ifade ettiler. ERAT, etkinliği gerçekleştiren Tutak Yatılı Bölge Ortaokulu Okul yönetimine ve öğrencilere teşekkür ederek okuldan ayrıldılar.
Tutak Kaymakamı ve İlçe Belediye Başkan Vekili Erkan İsa ERAT, İlçe Müftü Vekili Vaiz Murat DURDU, İlçe Emniyet Amir Vekili Başkomiser Yaşar ÖZDEMİR, ile birlikte ilçe merkezinde bulunan esnafları ve vatandaşları ziyaret ettiler.
İlçe Kaymakamı ve İlçe Belediye Başkan Vekili Erkan İsa ERAT, ilçe esnaflarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarımızla tanıştı ve sohbet etti. Vatandaş ve esnaflarımızın istek, talep ve önerilerini dinlediler. Tutak Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak kullanılacak ve harcanacak tüm kaynakların Tutak halkı için kullanılacağını ifade eden ERAT, yakın zamanda vefat eden esnaflarımızdan merhum Mehmet ŞENGÜL’ ün taziye ziyaretlerinde bulunan ERAT, esnaf ve halk ziyaretlerine, ileriki günlerde kaldığı yerden devam edeceğini belirterek, ziyaretlerini tamamladılar.

Hakkında Ağrı Haber - Admin

Ayrıca Haberler..

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu 23 Nisan dolayısıyla bir mesajı yayınladı

AK Parti İl Başkanı Halil Özyolcu’nun 23 Nisan mesajında şöyle dedi Tüm çocukların 23 Nisan …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.